23 Mart 2010

Çağlar Network


Büyük sermayeler gerektirmeyen bir iş! Kira yok! Ürün stoklama ve satılmayan ürünün elde kalması yok! Reklam gideri yok! Personel masrafı hiç yok!
Bu sistemde sadece tavsiye var! Bugüne kadar birçok network sistemi mi duydunuz? Bir de Çağlar Network'u inceleyin! Keyifle ve sosyal becerinizi kullanarak biraz zaman ayırın, kazanın!

Kimler üye olmalı?
“İnternet hayatımı kolaylaştırıyor. Ben de bir gün elbet online alışveriş yaparım” diyen, ve “Fiyatı ve kalitesi ne olursa olsun internetten kesinlikle alışveriş yapmam” demeyen herkes ücretsiz bir şekilde üye olabilir.


Ne tür ürünler satın alabilirim?
Şimdilik vitaminler, doğal sağlık ürünleri, hijyen, temizlik, ev eşyaları, kozmetik, gıda vs. İleride, çok daha fazlası…

Sistem nasıl işler?
Her yeni üye, önceden sisteme kayıt olmuş birisini referans göstererek giriş yapar ve sonrasında yaptığı tüm alışverişlerden hem puan kazanır hem de bağlantılı bulunduğu kişilere kazandırır. Bir yandan ihtiyaçlarını karşılar, diğer yandan kullandığı ürünleri kendi üyelerine tavsiye eder ve tanıtır. Onlar da alışveriş yapar ve hem onlar hem de siz kazanırsınız. Puanların artması kariyer, bu da ortaklık payı, yani gelir anlamına gelir.


Hemen alışverişe ve sisteme müşteri kazandırmaya başlayabilir miyim?

Online platform sayesinde siz de çevrenizdekileri teşvik edebilir, “Ürünler” bölümünden kredi kartı ya da havale ile hemen işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

http://www.caglarnetwork.com/login.php?pageSection=newaccount adresinde istenilen bilgiler girilir ve mail adresinize kullanıcı bilgileriniz gönderilir.
Üye yaparken aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Daha sonra çevrenizdekilere kendinizi referans gösterir ve böylece sistemden siz de faydalanmış olursunuz.
Diğer teknik detay bilgiler için şirket merkezi’nden 0212 454 4545 No’lu telefondan ve www.caglarnetwork.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Sponsorunuz: 249

Pin numarası: 2606Murat Eyvaz

Çağlar Network Müşteri Temsilcisi

0 505 372 41 88

0 538 380 05 58

Hiç yorum yok: